RSS RSS | მთავარი | კონტაქტი | English | მართვის პანელი
საქართველოს საშეჯიბრო აიკიდოს ასოციაცია
06.06.2016 საქართველოს მე-11 ღია ჩემპიონატი და ფესტივალი აიკიდოში.

საქართველოს მე-11 ღია ჩემპიონატი და ფესტივალი აიკიდოში გაიმართა საქართველოს ჭიდაობის ეროვნული ფედერაციის "ფალავანთა კლუბში"
ტურნირის მთავარი მსაჯი – ვახტანგ სიხარულიძე.
ტურნირს მსაჯობდნენ:
საბაზო 6 ტექნიკა – 6-11 წ. – ვახტანგ სიხარულიძე, ზურაბ ყოლბაია, ლაშა როსტომაშვილი;
რანდორი ნო კატა (17 ტექნიკა) – ვახტანგ სიხარულიძე, ზურაბ ყოლბაია, ვახტანგ ობგაიძე, ლაშა როსტომაშვილი და რეზო ცქიფურიშვილი;
ტანტო კაკარიგეიკო (6-11 წ.) - ვახტანგ სიხარულიძე, ზურაბ ყოლბაია, ვახტანგ ობგაიძე, ლაშა როსტომაშვილი და რეზო ცქიფურიშვილი;
ტანტო კაკარიგეიკო (12 წ. და ზევით) - ზურაბ ყოლბაია, ვახტანგ ობგაიძე, ლაშა როსტომაშვილი;
ტანტო რანდორი – მთ. მსაჯი ვახტანგ სიხარულიძე. გვერდითი მსაჯები – ზურაბ ყოლბაია, ვახტანგ ობგაიძე, ლაშა როსტომაშვილი.

შედეგები:

საბაზო 6 ტექნიკა – 6-11 წ.
I – ალექსი ნასყიდაშვილი / ნიკა ნასყიდაშვილი (საბურთალოს კლუბი)
II – ანასტასია სიხარულიძე / ალექსი ქაქუთია (დიდი დიღმის კლუბი)
III – ნიკოლოზ ჩხეიძე / ლუკა ჯანჯღავა (დიღმის კლუბი)

რანდორი ნო კატა (17 ტექნიკა)
I – გიორგი ბობოხიძე / ირაკლი ბობოხიძე (ვაკის კლუბი)
II – ლიზი ბუცხრიკიძე / ქეთევან იასაღაშვილი (ვაკის კლუბი)
III – დემნა ირემაშვილი / ნიკოლოზ ბეკოშვილი (დიღმის კლუბი)

ტანტო კაკარიგეიკო – 6-11 წ.
I – დემნა ირემაშვილი / ლუკა ჯანჯღავა (დიღომი/დიღომი)
II – ალექსი ნასყიდაშვილი / ალექსანდრე ყურაშვილი (საბურთალო/ვაკე)
III – ირაკლი მარსაგიშვილი / გიორგი მარსაგიშვილი (დიღომი/დიღომი)

ტანტო კაკარიგეიკო – 12 წ. და ზევით
I – დემნა ირემაშვილი / ნიკოლოზ ბეკოშვილი (დიღომი/დიღომი)
II – ზურაბ აშორტია / ქეთევან იასაღაშვილი (დიღომი/ვაკე)
III – გიორგი ბეკოშვილი / ირაკლი ბობოხიძე (დიღომი/ვაკე)

ტანტო-რანდორი:
ბავშვებში (8-11 წ.)
1. ნიკოლოზ ჯორბენაძე (ვაკის კლუბი)
2. ლუკა ჯანჯღავა (დიღმის კლუბი)
3. ალექსი ნასყიდაშვილი (საბურთალოს კლუბი) და ალექსანდრე ყურაშვილი (ვაკის კლუბი)

ბავშვები (12-14 წ.)
1. დემნა ირემაშვილი (დიღმის კლუბი)
2. ნიკოლოზ ბეკოშვილი (დიღმის კლუბი)
3. ქეთევან იასაღიშვილი (ვაკის კლუბი)

უფროსები (15 წელი და ზევით)
1. გიორგი ბეკოშვილი (დიღმის კლუბი)
2. ირაკლი ბობოხიძე (დიღმის კლუბი)
3. გიორგი ბობოხიძე (დიღმის კლუბი)

ჩემპიონატის საუკეთესო სპორტსმენად დასახელდა: დემნა ირემაშვილი.
სამახსოვრო პრიზები გადაეცათ სამ მანდილოსანს ანასტასია სიხარულიძეს, ლიზი ბუცხრიკიძეს და ქეთევან იასაღაშვილს.
სიახლეების გამოწერა ელ. ფოსტით

This Section is Blocked For BOTS!

საიტი შექმნილია Stichoza-ს მიერ Copyright © 2019 GTAF
უახლოესი გეგმები
  • 30.03 - ატესტაცია, თბილისი.
  • 19.03-21.03 - ჯ.კამერონ სენსეის (6 დანი) სემინარები, თბილისი

  • ყველა ღონისძიება »
    სხვადასხვა

     
    რეკლამა
    სტატისტიკა
    ამჟამად საიტზეა: 0
    გენერაცია: 0.232 წამი