RSS RSS | მთავარი | კონტაქტი | English | მართვის პანელი
საქართველოს საშეჯიბრო აიკიდოს ასოციაცია
15.05.2012 საქართველოს VIII ღია ჩემპიონატი და ფესტივალი აიკიდოში.

13 მაისს, საქართველოს ჭიდაობის ეროვნული ფედერაციის დარბაზში, გაიმართა საქართველოს VIII ღია ჩემპიონატი და ფესტივალი აიკიდოში. ტურნირში მონაწილეობას იღებდა საქართველოს საშეჯიბრო აიკიდოს ასოციაციის ოთხი კლუბის წარმომადგენელი. ასევე იოშინკან აიკიდოს ფედერაცია საჩვენებელი გამოსვლებით.

ტურნირის ორგანიზატორი საქართველოს საშეჯიბრო აიკიდოს ასოციაცია.
მთავარი მსაჯი – ვახტანგ სიხარულიძე.
მსაჯები:
რანდორი ნო კატა (10 ტექნიკა) – ვახტანგ სიხარულიძე, ზურაბ ყოლბაია, ნიკოლოზ ჯახუა;
რანდორი ნო კატა (17 ტექნიკა) – ვახტანგ სიხარულიძე, ზურაბ ყოლბაია, ლევან ველიჯანაშვილი;
ტანტო რანდორი – მთ. მსაჯები ვახტანგ სიხარულიძე, ვახტანგ ობგაიძე, გვერდითი მსაჯები – ზურაბ ყოლბაია, ნიკოლოზ ჯახუა, ლაშა როსტომაშვილი და ალექსი ედიშერაშვილი.
ტურნირის სპონსორი გახლდათ ხორცპროდუქტების კომპანია "გერმანელი ყასაბი 2010".

სურათების სანახავად დააჭირეთ აქ.

შედეგები:

ემბუ

რანდორი ნო კატა (10 ტექნიკა)

I – ლიზი ბუცხრიკიძე / ნიკოლას რაისნერი (ვაკის კლუბი)
II – ნიკოლოზ მულაძე / ირაკლი ბობოხიძე (ვაკის კლუბი)
III – ანა შალიბაშვილი / ლუკა ჩუბინიძე (ვაკის კლუბი)

რანდორი ნო კატა (17 ტექნიკა)

I – ვახტანგ ობგაიძე / ივანე ბიბილაშვილი (დიღომი/ცენტრალური)
II – ალექსი ედიშერაშვილი / ილია ლოლაშვილი (ვარკეთილის კლუბი)
III – ლაშა როსტომაშვილი / თორნიკე ჯოხაძე (ცენტრალური კლუბი)

ტანტო-რანდორი:

ბავშვებში (2004-2002 წ.)
1. ნიკოლოზ ბეკოშვილი (დიღმის კლუბი);
2. დემნა ირემაშვილი (დიღმის კლუბი);
3. ანა შალიბაშვილი (ვაკის კლუბი).

ბავშვები (2001-1999 წ.)
1. გიორგი ბობოხიძე (ვაკის კლუბი);
2. ნიკოლოზ მულაძე (ვაკის კლუბი);
3. ნიკოლას რაისნერი (ვაკის კლუბი).

მოზარდები (1998-1996 წ.)
1. ნიკოლოზ ბენდიანიშვილი (ვარკეთილის კლუბი);
2. რეზო ცქიფურიშვილი (ვაკის კლუბი);
3. თორნიკე მუმლაძე (ვარკეთილის კლუბი).

უფროსები (1996 წლამდე)
1. ვახტანგ ობგაიძე (დიღმის კლუბი);
2. თორნიკე ჯოხაძე (ცენტრალური კლუბი)
3. მიხეილ ჭიტაშვილი (დიღმის კლუბი).
3. ილია ლოლაშვილი (ვარკეთილის კლუბი)

ჩემპიონატის საუკეთესო სპორტსმენად დასახელდნენ: ბავშვებში – ნიკოლას რაისნერი (ვაკის კლუბი), უფროსებში - ვახტანგ ობგაიძე (დიღმის კლუბი).

ადგილების გადანაწილება კლუბების მიხედვით:

დიღომი - 3 ოქრო, 1 ვერცხლი, 1 ბრინჯაო, ჯამი 5;
ვაკე - 2 ოქრო, 3 ვერცხლი, 3 ბრინჯაო, ჯამი 8;
ვარკეთილი - 1 ოქრო, 1 ვერცხლი, 2 ბრინჯაო, ჯამი 4;
ცენტრალური - 1 ოქრო, 1 ვერცხლი, 1 ბრინჯაო, ჯამი 3.
სიახლეების გამოწერა ელ. ფოსტით

This Section is Blocked For BOTS!

საიტი შექმნილია Stichoza-ს მიერ Copyright © 2020 GTAF
უახლოესი გეგმები
  • 29.02-01.03 - ვახტანგ სიხარულიძის (4 დანი) სემინარი. ხარკოვი, უკრაინა.
  • 21.03 - ატესტაცია, თბილისი.

  • ყველა ღონისძიება »
    სხვადასხვა

     
    რეკლამა
    სტატისტიკა
    ამჟამად საიტზეა: 0
    გენერაცია: 0.176 წამი