RSS RSS | მთავარი | კონტაქტი | English | მართვის პანელი
საქართველოს საშეჯიბრო აიკიდოს ასოციაცია
21.04.2013 საქართველოს მე-9 ღია ჩემპიონატი და ფესტივალი აიკიდოში.

საქართველოს მე-9 ღია ჩემპიონატი და ფესტივალი აიკიდოში გაიმართა ძიუდოს აკადემიაში, ბელიაშვილის #5. ტურნირში მონაწილეობას იღებდა საქართველოს საშეჯიბრო აიკიდოს ასოციაციის ოთხი კლუბის სპორტსმენი. ასევე ფესტივალში მიიღო მონაწილეობა იოშინკან აიკიდოს ფედერაციამ, აიკიდო აიკიკაის წარმომადგენლებმა, აიკიჯუცუ გოშინკანის ფედერაციამ და აზერბაიჯანის აიკიდოს ფედერაციის წარმომადგენლებმა.

ტურნირის ორგანიზატორი - საქართველოს საშეჯიბრო აიკიდოს ასოციაცია.
ტურნირის მთავარი მსაჯი – ვახტანგ სიხარულიძე.
ტურნირს მსაჯობდნენ:
რანდორი ნო კატა (10 ტექნიკა) – ვახტანგ სიხარულიძე, ზურაბ ყოლბაია, ალექსანდრე ხეროდინაშვილი;
რანდორი ნო კატა (17 ტექნიკა) – ვახტანგ სიხარულიძე, ზურაბ ყოლბაია, ალექსანდრე ხეროდინაშვილი, ალექსი ედიშერაშვილი და თემურ ავსაჯანიშვილი;
ტანტო რანდორი – მთ. მსაჯები ვახტანგ სიხარულიძე, ვახტანგ ობგაიძე, გვერდითი მსაჯები – ზურაბ ყოლბაია, აექსანდრე ხეროდინაშვილი, ლაშა როსტომაშვილი და ალექსი ედიშერაშვილი.

ღონისძიების საინფორმაციო მხარდაჭერა: რადიო იმედი - FM105.9.

სურათების სანახავად დააჭირეთ აქ.

შედეგები:

ემბუ:

რანდორი ნო კატა (10 ტექნიკა)

1. – ლუკა ჩუბინიძე / ლაშა-გიორგი შალაშვილი (ვაკის კლუბი)
2. – ლიზი ბუცხრიკიძე / გიორგი ბობოხიძე (ვაკის კლუბი)
3. – ნიკოლოზ ბეკოშვილი / ზურაბ აშორტია (დიღმის კლუბი)

რანდორი ნო კატა (17 ტექნიკა)

1. – ვახტანგ ობგაიძე / ივანე ბიბილაშვილი (დიღმის კლუბი)
2. – ლაშა როსტომაშვილი / გიორგი ბეკოშვილი (დიღმის კლუბი)
3. – რეზო ცქიფურიშვილი / გიორგი წიკლაური (საბურთალოს კლუბი)

ტანტო-რანდორი:

ბავშვებში (8-10 წ.)

1. ნიკოლოზ ბეკოშვილი (დიღმის კლუბი);
2. დემნა ირემაშვილი (დიღმის კლუბი);
3. მათე ლეთოდიანი (დიღმის კლუბი).

ბავშვები (11-13 წ.)

1. ირაკლი ბობოხიძე (ვაკის კლუბი);
2. ნიკოლას რაისნერი (საბურთალოს კლუბი);
3. გიორგი ბობოხიძე (ვაკის კლუბი).

მოზარდები (14-16 წ.)

1. ნიკოლოზ ბენდიანიშვილი (ვარკეთილის კლუბი);
2. რეზო ცქიფურიშვილი (საბურთალოს კლუბი);
3. გიორგი წიკლაური (საბურთალოს კლუბი).

უფროსები (17 წელი და ზევით)

1. ვახტანგ ობგაიძე (დიღმის კლუბი);
2. ლაშა როსტომაშვილი (დიღმის კლუბი);
3. მიხეილ ჭიტაშვილი (დიღმის კლუბი).

ჩემპიონატის საუკეთესო სპორტსმენად დასახელდნენ: ბავშვებში – ნიკოლოზ ბეკოშვილი, ხოლო უფროსებში ვახტანგ ობგაიძე.

ადგილების გადანაწილება კლუბების მიხედვით:

1. დიღომი - 3 ოქრო, 3 ვერცხლი, 3 ბრინჯაო, ჯამი 9;
2. ვაკე - 2 ოქრო, 1 ვერცხლი, 1 ბრინჯაო, ჯამი 4;
3. ვარკეთილი - 1 ოქრო, 0 ვერცხლი, 0 ბრინჯაო, ჯამი 1;
4. საბურთალო - 0 ოქრო, 2 ვერცხლი, 2 ბრინჯაო, ჯამი 4.
სიახლეების გამოწერა ელ. ფოსტით

This Section is Blocked For BOTS!

საიტი შექმნილია Stichoza-ს მიერ Copyright © 2020 GTAF
უახლოესი გეგმები
  • 29.02-01.03 - ვახტანგ სიხარულიძის (4 დანი) სემინარი. ხარკოვი, უკრაინა.
  • 21.03 - ატესტაცია, თბილისი.

  • ყველა ღონისძიება »
    სხვადასხვა

     
    რეკლამა
    სტატისტიკა
    ამჟამად საიტზეა: 0
    გენერაცია: 0.188 წამი